hledej

Blog #2 Homeer. Jako ten ze Simpsonů?

18.08.2020 HOMEER Tým HOMEER

Blog #2 Homeer. Jako ten ze Simpsonů?

Samozřejmě ne. Homer Simpson je jen jeden a píše se s jedním „e“, zatím co u nás jsou „éčka“ dvě. Proč? Jedná se o zkrácený název společnosti HOME Easy Realization, která za provozováním vyhledávače stojí. A jak že se to vlastně čte? "Homér"? "Houmr"? "Homír"? My tomu říkám prostě „Houm ER“, ale Vy tomu říkejte, jak budete chtít, hlavně pokud Vám bude vyhledávač užitečným pomocníkem. cool

A kdo vlastně jsme a proč to děláme? Jsme parta kamarádů, která se na základě svých vlastních zkušeností rozhodla usnadnit lidem oblast bydlení pomocí vyhledávače.

Určitě znáte situace, kdy nutně potřebujete doma nebo na chalupě něco opravit, nainstalovat či uklidit a kamarád kamaráda, který Vám byl doporučen jiným kamarádem to určitě za dobrou cenu zvládne, ale čas má až za 3 měsíce. A co teď? No teď už je to jednoduché, teď si jen příslušnou službu či řemeslníka vyhledáte na našem webu homeer.cz.

Byla to právě fráze „A co teď?“, která se stala základní myšlenkou celého konceptu a která nakonec v rozpracovaném provedení vedla ke vzniku komplexního vyhledávače homeer.cz. Vše na jednom místě, vše z jednoho webu, vše pro bydlení. Vše přehledné a jednoduché. Vyzkoušejte homeer.cz!

Tak neváhej a vyhledávej!

Tým HOMEER